خراسان رضوی، مشهد، بلوار فلسطین ۷ پلاک ۴۴
05138414057  info@rizmoj.ir
انعکاس حضور شرکت ریز موج الکتریک طوس در نمایشگاه بین المللی صنعت برق
انعکاس حضور شرکت ریز موج الکتریک طوس در نمایشگاه بین المللی صنعت برق
حضور شرکت ریز موج الکتریک طوس در نشریه الکترونیکی وزارت نیرو منعکس گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیمین صالحی" نماینده این شرکت دانش بنیان (شرکت ریزموج الکتریک طوس طراح و سازنده تجهیزات کنترل حفاظت و اتوماسیون پست‌ها)، گفت: فرآیند طراحی تا تولید نیمه انبوه این محصول، از سال ۹۳ کلید خورد، بیش از ۸ سال سابقه بهره‌برداری دارد و نزدیک به دو سال است که به تولید نیمه انبوه رسیده است.
وی ادامه داد: این محصول فناوری کاملا بومی است و تاکنون در برق‌های منطقه خراسان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، گیلان، اصفهان و سمنان مورد استفاده قرار گرفته است و به صورت خاص در برق‌های منطقه‌ای خوزستان و اصفهان انتقال اطلاعات به ار تی یو (انتقال اطلاعات به بالا دست و با پروتوکل) انجام می‌شود.
این کارشناس کنترل کیفی به توضیح عملکرد این محصول فناورانه پرداخت و گفت: آلارم یونیت و ایونت ریکوردر AMA یک تجهیز هوشمند مبتکرانه است که در حجم کم، وظایف گوناگون وسیعی را در بهره برداری از پست‌ها اجرا می‌کند.
وی ادامه داد: این تجهیز کوچک، به کوچک سازی مدارات کنترل پست‌ها و ساده‌سازی آن کمک کرده و حجم زیادی از کابل کشی پست‌ها، مارشالینگ راک‌ها و تابلوهای YV را کاهش می‌دهد که به تبع آن حجم وایرینگ اولیه تابلوهای اینترفیس نیز کاهش چشمگیری پیدا می‌کنند.
صالحی خاطر‌نشان کرد: مجموع این ساده سازی‌ها سبب ایجاد سرعت در نصب و راه‌اندازی پست‌ها شده و به کارشناسان در عیب‌یابی سریع‌تر عیوب مدار کمک می‌کند.
وی در پایان اظهار داشت: با این تجهیز می‌توان پست‌ها را با هزینه کمتر نصب و راه اندازی کرد و همه این مزیت‌ها تنها با به کارگیری این محصول در پست‌های conventional حاصل می‌شود.

تاریخ : 1402/10/10
در صورت تمایل یک نظر برای این صفحه ارسال بفرمایید

آمارگیر وبلاگ